SZERVIZTECHNIKUST KERESÜNK!

Érdi székhelyű, 30 éve eredményesen működő, folyamatosan fejlődő, osztrák-magyar tulajdonban lévő cégünk ipari mosógépek és gőzfejlesztők forgalmazásával és szervizelésével foglalkozik.

Szeretsz folyamatosan mozgásban lenni?

Érdekel az elektronika és szívesen foglalkoznál speciális ipari gépekkel?

Gyere hozzánk Szerviztechnikusnak!

Dolgozz nagyokkal!

Cégünk, a pénzügyileg stabil háttérrel rendelkező BEPATECH Kft. ipari mosógépek és gőzfejlesztők értékesítésével és szervizelésével foglalkozik országszerte már 1989 óta.

Több mint 2000 közvetlen partnerünk között olyan nevekkel találkozhatsz, mint a Hilton, Zsolnay, Gellért Fürdő, Stühmer, Szerencsi, Pannonhalmi Apátság stb.

Mik lennének a feladataid, ha csatlakoznál hozzánk?

  • autóval járod az országot és kimész a megadott címre
  • megnyugtatod az ügyfelet, hogy a legjobb kezekben van a gépe
  • karbantartod vagy szereled a gázégővel rendelkező gőzfejlesztőket vagy ipari mosógépeket, megoldod a problémát
  • adminisztrálod a munkádat

Mit kínálunk ezért cserébe?

  • versenyképes fizetést, hosszú távú, biztos megélhetést
  • 1 év után részesedést a cég eredményeiből
  • céges autót, mobiltelefont, laptopot
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget, mert ezek a berendezések nem kis háztartási gépek, hanem nagyvadak
  • összetartó csapatot, családias, családbarát légkört
  • speciális tudást

Mi mit várunk el?

  • elektronikai, villanyszerelő vagy gázszerelő irányú középfokú végzettséget
  • külső szervizesként szerzett tapasztalatot
  • őszinteséget, mobilitást, az állandó utazás vállalását
  • kitartást, tanulni és fejlődni vágyást, mert sokáig tart, mire mindent elsajátítasz ezen a speciális területen
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony, általános munkarend
Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan pályázaható.
Munkavégzés: országos

A “Jelentkezek” gombra kattintást követően kérjük, csatold magyar nyelvű önéletrajod 2022.05.09-ig!

JELENTKEZEK

TARTOZZ KÖZÉNK!

Cégünkben nagy figyelmet fordítunk a munka és magánélet egyensúlyára, ezt etikai kódexünkben is rögzítjük, ezen túlmenően többféle módon támogatjuk a családokat, családtagokat, hogy mindenki megtalálja a számítását.  Nézze meg videónkat: